151p0027 لباس مجلسی بلند دکلته ترانی کوتور

نوع لباس مجلسی : بلند ، دکلته

جنس : حریر و سنگدوزی شده

برند : ترانی

تماس بگیرید ۸۸۸۸۲۰۱۲
موجود
کدمحصول 151p0027
دسته: لباس مجلسی بلند

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور می باشد.

جنس این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور از حریر و سنگدوزی شده است.

مدل بالاتنه این لباس زیبای مجلسی مدل دکلته است و جنس بالاتنه این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور تماما به وسیله سنگ های زیبا و منحصر به فردی بر روی حریر سنگ دوزی شده است.

جنس دامن این لباس دکلته از برند ترانی کوتور از حریر ساده می باشد و قد دامن آن بلند است به صورتی که روی پا را بپوشاند و کمی بر روی زمین کشیده شود.

مدل دکلته این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور ، مدل ابرویی است و این مدل لباس دکلته بسیار مناسب برای بانوانی است که دارای سینه های کوچک می باشند ، زیرا این مدل ، سینه ها را بزرگ و خوش فرم تر نشان خواهد داد.

حالتی شبیه به کمر در میانه این لباس رسمی طراحی شده است که بر زیبایی این لباس رسمی افزوده است.

این لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور به علت درخشش بی نظیر سنگ های کار شده بر روی آن ، مناسب با مراسم رسمی و مراسمی است که در شب برگزار می شود.

این لباس زیبای رسمی دکلته می تواند به عنوان لباس نامزدی برای دختران جوان انتخاب شود.

فروشگاه لباس مجلسی ایزورانی ، فروشگاهی بی نظیر مملو از لباس های مجلسی نظیر : لباس مادر عروس ، لباس ساقدوش ، لباس مدل آبشاری ، لباس دو دامنه ، کت و دامن و ... از برندهای مطرحی مانند :ترانی کوتور ، زورانی و سعید کبیسی است که زیبایی لباس های مجلسی آن زبانزد می باشد ، طراحی لباس های مجلسی این فروشگاه به گونه ای ست که اندام را خوش فرم و مناسب تر نشان خواهد داد .

خانم های محترم با سلیقه و مد روز می توانند از این لباس های رسمی شیک انتخاب و استفاده نمایند و ظاهری مطابق با مد روز را تجربه نمایند.

 

مشخصات
Country of Manufacture ایالات متحدهٔ امریکا
رنگ هیچ
Write Your Own Review

نظر خود را بنویسید


ارزش
کیفیت
قیمت

151p0027 لباس مجلسی بلند دکلته ترانی کوتور

اولین نفر باشید